Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Aktualizacja Assassin's Creed Valhalla zajmuje nawet 11 GB, ale nie dodaje żadnych nowości

Jest tylko mała poprawka.

Ubisoft poinformował, że jeszcze dzisiaj pojawi się nowa aktualizacja Assassin's Creed Valhalla. Nie wprowadzi jednak żadnych nowości.

Rozmiar patcha oznaczonego numerem 1.4.2 różni się w zależności od platformy sprzętowej - przykładowo na PS5 zajmuje jedynie 2,5 GB, ale już posiadacze PC mają do pobrania pliki o łącznej wielkości 11 GB.

Aktualizacja nie zawiera żadnych nowości, a lista zmian to tylko jeden punkt - naprawienie problemu, który powodował znikanie niektórych tekstur w rozdzielczości HD. Ubisoft na Twitterze przyznaje, że nie dodano ważnych modyfikacji, które byłyby widoczne dla gracza.

Niewykluczone jednak, że patch wprowadza elementy dostosowujące Assassin's Creed Valhalla pod kolejne rozszerzenie, czyli Świt Ragnaroku, który ukaże się na początku przyszłego miesiąca - 10 marca.

Na razie wraz ze szczegółami aktualizacji ujawniono trzy następne zestawy przedmiotów kosmetycznych - Lunar New Year Pack, Moonlight Weapons Pack i Dragon Knight Pack. Pakiety trafią do sprzedaży odpowiednio 15 lutego, 3 marca i 22 marca.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze