Eurogamer.pl

Krótkie ujęcia z kampanii fabularnej w materiale ze Star Wars Battlefront 2

Twórcy opowiadają o grze.

Electronic Arts opublikowało materiał, w którym twórcy Star Wars Battlefront 2 opowiadają o kampanii fabularnej gry.

W nagraniu udostępnionym przy okazji imprezy D23 Expo pokazano kilkusekundowe urywki z trybu dla pojedynczego gracza. Zdradzają jednak niewiele.

01

Atak na Rebeliantów

Pierwsze ujęcie to obserwowana z perspektywy pierwszej osoby scena, w której główna bohaterka - Iden Versio - wsiada do myśliwca.

Drugi fragment przedstawia już właściwy gameplay, ale też nie trwa zbyt długo. Pokazano moment, gdy podopieczna przechodzi korytarzem na statku Rebeliantów, pozbywając się przy okazji próbującego uciec wroga.

W filmie aktorzy - między innymi Janina Gavankar, która wciela się w Iden - opowiadają o swoich postaciach. Są też nagrania zza kulis, które przedstawiają sesje motion-capture.

Nad produkcją pracuje studio DICE, ale za kampanię fabularną odpowiadają przede wszystkim deweloperzy z EA Motive. Akcja rozgrywa się na przestrzeni kilkudziesięciu lat, a rozpoczyna się po wydarzeniach z filmu „Powrót Jedi”.

Gracze pokierują Iden Versio - przywódczynią specjalnego oddziału Imperium o nazwie Inferno Squad. Kobieta stara się zemścić na Rebeliantach za upadek Imperatora.

W niektórych misjach wcielimy się jednak także w „ikonicznych bohaterów z uniwersum”, w tym w Luke'a Skywalkera oraz Kylo Rena.

Star Wars Battlefront 2 ukaże się 17 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Komentarze

Załóż konto

lub

  • Wczytywanie...