Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zwinny i przerażający Wraith trzecim potworem w kooperacyjnym Evolve

Od 15 stycznia kolejna faza testów.

Wraith będzie trzecim potworem w kooperacyjnej strzelance Evolve - ujawnili twórcy ze studia Turtle Rock.

To nie piesek

Nowe monstrum przypomina nieco lewitującą ośmiornicę z ogromnymi ostrzami na plecach, o ile ośmiornice mają plecy.

Mało sympatyczna istota nie dysponuje większymi zasobami zdrowia czy pancerza, ale braki nadrabia zwinnością. Może też stawać się niewidzialna i tworzyć odwracające uwagę klony. Za pomocą nagłego ataku, Wraith może także „porwać” zaskoczonego przeciwnika i błyskawicznie zniknąć w cieniu.

Turtle Rock Studio ogłosiło także, że 15 stycznia na konsolach Xbox One rozpoczną się otwarte testy produkcji, ale bez nowego monstrum. Po stronie potwora zagramy jako Goliath lub Kraken, na wszystkich 12 szykowanych mapach. 17 stycznia wersja beta zostanie rozszerzona o tryb Evacuation, czyli swoistą kampanią fabularną, o której szerzej pisaliśmy na początku grudnia. Wymagany jest abonament Xbox Live Gold.

Dla PlayStation 4 i PC szykowany jest ograniczony test techniczny - bez Evacuation i dostępny tylko dla osób, które zdołały już zdobyć zaproszenia do wersji alpha. Na PS4 start 17 stycznia (dla posiadaczy PS Plus), na komputerach osobistych dzień wcześniej.

Testy na wszystkich platformach zakończą się 19 stycznia. Pełna wersja Evolve ukaże się 10 lutego przyszłego roku.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze