Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wszystkie mapy i tryby Battlefield Hardline

Dziewięć lokacji i siedem opcji zabawy.

Electronic Arts ujawniło i opisało wszystkie tryby rozgrywki i mapy, jakie znajdziemy w sieciowych zmaganiach w Battlefield Hardline.

Śródmieście

Tym samym poznaliśmy szczegóły na temat trzeciej, nowej opcji zabawy - „Na celowniku” (Crosshair). Były przestępca - teraz świadek koronny - ucieka przed dawnymi wspólnikami. Gangsterzy starają się go zabić, a policja odpowiada za eskortę. Śmierć oznacza koniec gry.

VIP nie jest bezbronny. Może dzierżyć pistolet lub karabin. Ma także możliwość wskazania swojej drużynie miejsca, w którym przechowywana jest broń ciężka.

Drugi z trybów rywalizacji to „Na ratunek” (Rescue). Po stronie policjantów wcielamy się w członka jednostki specjalnej, z zadaniem uratowania zakładników z rąk przestępców. Tu także mamy tylko jedno życie.

Nowością w Battlefield Hardline będzie także „Fucha” (Hotwire), koncentrująca się na pojazdach. Przestępcy starają się ukraść samochody ze specjalnej listy. Policja nie daje za wygraną i próbuje przejąć pojazdy.

Znana z testów beta „Krwawa forsa” (Blood Money) polega na przejęciu lub ochronie gotówki z zatrzymanego transportera. Każda drużyna chce zabezpieczyć pieniądze w swoim skarbcu, więc drugim sposobem na zdobycie pieniędzy jest właśnie atak na sam sejf.

Pustynia

W „Napadzie” (Heist) wykonujemy wielki skok. Przestępcy próbują włamać się do skarbca, w czym przeszkadza policja. Celem przestępców jest sforsowanie wejścia, zrabowanie dwóch worków z łupem i przeniesienie ich do dwóch punktów docelowych.

Pozostałe dwa tryby to bardziej klasyczne opcje: „Zespołowy DM” (Team Deathmatch) bez pojazdów, ze swobodnymi starciami drużyn oraz „Podbój” (Conquest) z zajmowaniem flag i kuponami. Przegrywa pierwsza drużyna, której skończą się kupony.

Deweloperzy przygotowują też dziewięć map. „Śródmieście” (Downtown) toczy się w centrum Los Angeles. „Napadu na bank” (Bank Job) nie trzeba chyba tłumaczyć. Jest też „Dzielnica” (The Block), czyli niebezpieczna część miasta z niską zabudową i „Pustynia” (Dustbowl) z małym miasteczkiem, służącym za punkt przemytu metamfetaminy.

„Wzgórza Hollywood” (Hollywood Heights) to mapa z akcją na terenie ogromnej rezydencji, z szalejącym nieopodal pożarem. Dalej jest „Plantacja konopii” (Growhouse) w bardziej industrialnych klimatach. Podobne otoczenie oferuje lokacja „Wykolejeni” (Derailed) w dzielnicy przemysłowej Los Angeles.

Listę map zamykają luksusowe, naszpikowane najnowszą technologią wysepki - „Odpływ” (Riptide) - oraz „Everglades”, z akcją na terenie zakładu wydobywającego gaz ziemny.

Battlefield Hardline ukaże się 20 marca na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One. Więcej screenów z map znaleźć można na oficjalnej stronie.

Odpływ
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze