Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin 3 - Novigrad: Poszukiwania (zadania dodatkowe)

Krótkie misje związane z poszukiwaniem skarbów w Novigradzie.

Poniżej znajdują się opisy zadań dodatkowych z serii Poszukiwania. To krótkie zadania polegające na odnalezieniu informacji o skarbie, a następnie dotarciu do niego. Najczęściej nagrodą za ten rodzaj misji są cenne przedmioty.

Poszukiwania: Krwawe złoto

Skieruj się do centrum moczarów (Mapa #1) leżących na północny zachód od Oxenfurtu. Na miejscu rozpraw się z grupą utopców, po czym przeszukaj zwłoki oparte o drewniane filar. Znajdziesz przy nich klucz oraz notatkę, którą przeczytaj.

Mapę można obejrzeć w całości i pobrać w tym miejscu.

Teraz wystarczy skorzystać z wiedźmińskich zmysłów, aby zlokalizować czerwone ślady na ziemi. Zacznij iść ich tropem, aż dotrzesz do skrytki, którą otwórz kluczem. Podnieś rzeczy ze środka, a zadanie zakończy się.

Poszukiwania: Łupy z pobojowiska

Poszukiwania możesz rozpocząć po przeszukaniu terenu na północy moczar (Mapa #1). Rozpraw się z wodnicą, która tu grasuje, po czym przeszukaj leżące w błocie zwłoki. Znajdziesz przy nich notatkę i klucz. Przeczytaj tę pierwszą.

Mapę można obejrzeć w całości i pobrać w tym miejscu.

Dowiesz się z niej o miejscu ukrycia skarbu. Skorzystaj z wiedźmińskich zmysłów, żeby namierzyć czerwone ślady na ziemi. Zaprowadzą cię do drewnianych gruzów i dwóch beczek, które zniszcz mieczem lub znakiem Aard. Za nimi jest poszukiwana skrzynia.

Poszukiwania: Wiano

Zadanie rozpoczniesz po przeszukaniu ciała kobiety na wschodzie moczar (Mapa #1). Zanim to uczynisz musisz pozbyć się bazylijszka na 32 poziomie doświadczenia. W walce warto zrzucać go na dół znakiem Aard oraz wspomagać się tarczą ochronną Quen.

Mapę można obejrzeć w całości i pobrać w tym miejscu.

Po zabiciu potwora przeszukaj ciało. Podnieś klucz i przeczytaj notatkę, którą znajdziesz. Teraz wystarczy udać się w stronę pobliskiej, zniszczonej łodzi. Stoi przy niej skrzynia, którą otwórz znalezionym wcześniej kluczem.

Poszukiwania: Wybrzeże wraków

Skieruj się na wysepkę (Mapa #1) na zachód od Novigradu. Zabij okoliczne utopce i przeszukaj skrzynię stojącą w wodzie. Znajdziesz w niej list, który przeczytaj, żeby poznać lokalizację skarbu.

Mapę można obejrzeć w całości i pobrać w tym miejscu.

Okaże się, że składa się on z czterech ładunków, które zatonęły w pobliżu. Skorzystaj z wiedźmińskich zmysłów i spójrz na wodę przy skrzyni. Tuż obok niej znajdziesz następny kufer. Drugi jest na dnie rzeki nieco z lewej od twojej pozycji, a dwa ostatnie na sąsiedniej wysepce (#2).

Następna strona: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik po grze

Powrót do spisu treści: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik po grze

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze