Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin 3 - gameplay z Xbox One

Obraz skalowany dynamicznie między 900p i 1080p.

Studio CD Projekt opublikowało kolejny materiał z rozgrywki w Wiedźminie 3, tym razem prezentując w akcji wersję Xbox One, która dotychczas traktowana była nieco po macoszemu.

Pierwotnie informowano, że polska produkcja zadziała na sprzęcie Microsoftu w natywnej rozdzielczości 900p, ale teraz dowiedzieliśmy się, że deweloperzy przygotowali system dynamicznego skalowania, podnoszący rozmiar obrazu do 1080p w niektórych scenach.

Sam zwiastun to kolejne sześć minut scen z początkowych etapów rozgrywki. Geralt zwiedza okolicę na koniu, brodzi w wodzie i rozprawia się z kilkoma wilkami. Są nawet osiągnięcia.

Dalej widzimy krótką potyczkę z utopcami, spojrzenie na interfejs i ekrany menu oraz krótki spacer po zaroślach. Całość kończy walka z bandytami - wszystko bez zauważalnych spadków płynności.

Wiedźmin 3 ukaże się 19 maja, także na PC i PlayStation 4. Materiały z tej ostatniej wersji prezentowano w ubiegłym tygodniu.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze