Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin 3 - gameplay z wersji PS4

Ponad pięć minut rozgrywki z konsoli Sony.

Gracze oczekujący na konsolową wersję Wiedźmina 3 muszą uzbroić się w cierpliwość, oczekując materiałów z rozgrywki na sprzęt nowej generacji. Pierwszy krok wykonało Sony, prezentując ponad pięć minut scen z PlayStation 4.

Nowy trailer z polskiej wersji językowej przedstawia Geralta przemierzającego okolicę z prologu na koniu, rozprawiającego się z grupą bandytów w lesie, przejeżdżającego przez urokliwy mostek (bez trolla) czy wysadzającego beczkę (czerwoną).

Posiadacze Xbox One muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość. Opublikowany ostatnio materiał z wersji na sprzęt Microsoftu szybko okazał się być ujęciami z PC.

Wiedźmin 3: Dziki Gon ukaże się 19 maja. Poniżej znaleźć można także materiał od brytyjskiego oddziału Sony, z nieco innymi scenami.

Wczoraj wieczorem deweloperzy z CD Projekt Red przeprowadzili prezentację na żywo, pokazując w szczegółach system walki i umiejętności. Detale w naszej wiadomości.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze