Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - Operacja Westminster: rozbrojenie bomb

Pierwsza misja w kampanii.

W pierwszej misji fabularnej Watch Dogs Legion poznasz podstawy związane z rozgrywką, a konkretnie z poruszaniem się, odwracaniem uwagi strażników, cichym ich eliminowaniem oraz hakowaniem kamer.

Po objęciu kontroli nad bohaterem zacznij iść przed siebie. Tunel prowadzi do pomieszczenia ze strażnikiem (1). Wciśnij klawisz, który pojawi się przy wrogu, a potem wybierz opcję Odwróć uwagę. Kiedy to nastąpi podejdź do rywala po cichu i wciśnij klawisz wyświetlony z lewej strony, dzięki czemu po cichu pozbędziesz się oponenta.

Po walce podejdź do zamka przy zamkniętych drzwiach i włam się do niego, wciskając klawisz, który się pojawi. Po wyświetleniu menu wciśnij kolejny klawisz (2), dzięki czemu otworzysz drzwi. Przejdź przez nie rusz przed siebie i przeskocz przez barierkę z lewej.

Rusz do kolejnego pomieszczenia, gdzie znajdziesz zamknięte drzwi. Trzeba będzie aktywować przewód, aby je otworzyć. Spójrz w prawo, a zobaczysz rywala przy akumulatorach. Włam się do nich (opcja Uzbrój pułapkę) i skorzystaj z opcji Uzbrój pułapkę (3). W ten sposób doprowadzisz do elektrycznej eksplozji, która ogłuszy rywala.

Spójrz na ścianę z lewej, gdzie zobaczysz kamerę (4). Użyj opcji Przejmij kontrolę, aby ją zhakować.

Spójrz w lewo i w identyczny sposób dostań się do kolejnej kamery (5).

Z tego miejsca zwróć uwagę na dwie elektryczne pułapki (6, 7). Poczekaj, aż przy każdej znajdzie się przeciwnik, po czym uzbrój je, dzięki czemu wyeliminujesz rywali. Po oczyszczeniu terenu przejdź przez barierkę z prawej i udaj się do panelu (8), który aktywuj.

Wróć do głównego przejścia i przejdź przez drzwi, które teraz bez trudu otworzysz. W kolejnej lokacji znajdziesz dużo ładunków wybuchowych oraz trzech strażników (9), którzy patrolują teren. Pierwszego z nich możesz łatwo wyeliminować przy pomocy pułapki (10), kiedy się do niej zbliży.

Do kolejnych wystarczy wtedy podchodzić po cichu od tyłu i obezwładniać (11). Po rozprawieniu się z nimi skieruj się do przejścia (12).


Rozbrojenie bomb i walka

Podążaj wzdłuż korytarza, aż dotrzesz do stalowej kraty, którą wyważ z kopniaka, po czym kontynuuj marsz przed siebie.

Dotrzesz do pomieszczenia z bombą, z którą wejdź w interakcję. Po filmiku do pomieszczenia wpadną przeciwnicy - ukryj się za osłoną i zacznij ich ostrzeliwać (13). Jeśli chcesz możesz wspomóc się rzucaną pułapką (14) - wystarczy wcisnąć znajdujący się na ikonie klawisz, wycelować i rzucić w rywali, co spowoduje elektryczną eksplozję.

Po walce udaj się do kolejnego pomieszczenia. Okaże się, że drzwi z prawej są zablokowane. Wciśnij klawisz odpowiedzialny za skanowanie (15) i włam się do kamery (16) z lewej.

Najedź na biurko i zwróć uwagę na tablet. Po jego namierzeniu skorzystaj z opcji Pobierz (17). Po załadowaniu danych wróć do bohatera korzystając z opcji Zamknij i otwórz drzwi z prawej.

Trafisz do korytarza z przeciwnikami. Ukrywaj się za osłonami i eliminuj ich (możesz wspomóc się pułapkami). Uważaj zwłaszcza na rywala na drugim końcu pomieszczenia, ponieważ jest dodatkowo opancerzony. Dobrze jest rzucić w jego kierunku elektryczną pułapkę (18), a potem dobić. Po oczyszczeniu terenu rusz przed siebie i skieruj się na dach, gdzie misja się zakończy.

Następnie: Watch Dogs Legion - DedSec z popiołów: pająk, robot, agent, zagadka

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - Operacja Westminster: rozbrojenie bomb

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze