Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - DedSec z popiołów: pająk, robot, agent, zagadka

Druga misja w kampanii fabularnej.

Po zakończeniu pierwszej misji, czyli Operacji Wesminster, której główny agent niestety nie przeżył, kontynuujemy przygodę tym razem jako połączenie robota z pająkiem, czyli pająkbot. Pierwszym celem będzie infiltracja centrum danych Blume.

Zacznij od najechania kamerą na robota stojącego z prawej. Użyj opcji hakowania, po czym wciśnij klawisz odpowiedzialny za przejęcie kontroli (1). Od tego momentu będziesz sterował robotem.

Rusz przed siebie i przeskocz przez podwyższenie na wprost, po czym przejdź przez niskie przejście (2).

Następnie zlokalizuj komputer na ścianie i zhakuj go (3), co spowoduje podniesienie się schodów. Zacznij po nich wskakiwać coraz wyżej.

W końcu dotrzesz do miejsca z serwerem (4). Włam się do niego, a potem powtórz operację jeszcze dwukrotnie - za każdym razem robot będzie wjeżdżał coraz wyżej.

Na sam koniec włam się do ctOS-u (5), który pojawi się na górze pomieszczenia.


Wybór agenta i rozwiązanie zagadki

Po zakończeniu sekwencji z pająkobotem rozpocznie się animacja, po której trafisz do menu wyboru agenta. Zauważ, że oprócz wyglądu każdy z nich dysponuje cechą specjalną np. zwiększoną wytrzymałością lub specjalną bronią.

Po dokonaniu wyboru uruchom mapę i zlokalizuj zaznaczony żółtą ikoną (6) kolejny cel misji. Zaznacz go, dzięki czemu zostanie wytyczona trasa do tego miejsca.

Zbliż się do któregoś z aut i ukradnij je wciskając klawisz (7), który się nad nim pojawi. Następnie jedź trasą wytyczoną przez strzałki.

Po dotarciu do pubu skieruj się do drzwi z napisem Private. Okaże się, że trzeba będzie rozwiązać zagadkę z węzłami. Chodzi o to, aby doprowadzić prąd (niebieski kolor) do zamkniętych drzwi. W tym celu należy przekręcać węzły. Żeby rozwiązać łamigłówkę przekręć:

  • Pierwszy węzeł (8) jeden raz.
  • Drugi węzeł (9) jednokrotnie.
  • Trzeci węzeł (10) dwukrotnie.
  • Czwarty węzeł (11) dwa razy.

Po uczynieniu tego wystarczy odblokować ostatni węzeł (12), dzięki czemu będziesz mógł przejść do dalszej części budynku, a konkretnie do kryjówki. W środku postępuj według instrukcji, dzięki czemu odblokujesz u agenta nową zdolność technologiczną oraz nauczysz się walczyć wręcz podczas sparingu bokserskiego (wystarczy wypełniać instrukcje pojawiające się na ekranie).

Następnie: Watch Dogs Legion - Iskra krzesząca ogień: dane, propaganda

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - Operacja Westminster: rozbrojenie bomb

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze