Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W Mortal Kombat 11 pojawi się Shang Tsung w wersji z filmu z 1995 roku

Powróci też Noob Saibot.

Przedstawiciele studia NetherRealm ujawnili dwie kolejne grywalne postacie, które pojawią się w Mortal Kombat 11. Po krótkiej przerwie do serii powracają Shang Tsung oraz Noob Saibot.

Czarnoksiężnik trafi do gry w ramach pierwszego płatnego DLC. Deweloperzy zdecydowali się na dosyć nietypowy krok - model wojownika oparto na wersji maga ze słynnej filmowej adaptacji cyklu z 1995 roku. To oznacza, że wizerunku użyczył aktor Hiroyuki Tagawa, portretujący antagonistę w ekranizacji.

Sam Shang Tsung będzie gospodarzem Krypty, a więc specjalnego trybu, w którym gracze odblokują szereg zróżnicowanych bonusów kosmetycznych do wykorzystania podczas zabawy. Data premiery dodatku nie jest znana.

Cover image for YouTube video

Natomiast Noob Saibot znajdzie się w podstawowym wydaniu bijatyki. Bohater był pierwszym Sub-Zero, ale po śmierci przydomek przybrał jego młodszy brat. Kiedy jednak wrócił do życia, przyjął nową tożsamość. Ciekawostka: imię pochodzi od wymówionych od tyłu nazwisk twórców cyklu: Eda Boona i Johna Tobiasa.

Zakres umiejętności demonicznego ninjy nie uległ zmianie. Postać potrafi więc na przykład przywołać własny cień, który pomoże w walce z przeciwnikiem, a także zrobić użytek z portali przenoszących wroga w wybrane miejsce.

Cover image for YouTube videoNoob Saibot Reveal | Official Trailer | Mortal Kombat

Zobacz: Mortal Kombat 11 - premiera i najważniejsze informacje

NetherRealm kontynuuje prezentowanie kolejnych wojowników. Niedawno ujawniono, że w produkcji pojawią się imperator Kotal Kahn oraz wykazująca się wysoką zręcznością Jacqui Briggs. Wcześniej potwierdzono, że do bijatyki trafi Johnny Cage.

Mortal Kombat 11 zadebiutuje 23 kwietnia na PC, PS4 i Xbox One, a w maju na Switch. Natomiast 27 marca na konsolach Sony i Microsoftu rozpocznie się zamknięta beta dla osób, które złożyły zamówienia przedpremierowe.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Mortal Kombat 11

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze