Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Video: Zaginięcie Ethana Cartera - spojrzenie na wersję PS4

Unreal Engine 4 robi różnicę?

W ubiegłym tygodniu Zaginięcie Ethana Cartera trafiło na konsolę PlayStation 4. Postanowiliśmy przyjrzeć się oprawie graficznej nowej wersji.

Deweloperzy zdecydowali się przenieść grę na silnik Unreal Engine 4. Modele i obiekty pozostały jednak niezmienione, stąd też trudno na pierwszy rzut oka dostrzec różnice.

Warto zaznaczyć, że wszyscy posiadacze pecetowej wersji gry otrzymają w przyszłości nową wersję za darmo, choć twórcy nie podali jeszcze konkretnej daty.

Zaginięcie Ethana Cartera to debiutancka produkcja The Astronauts, założonego przez Adriana Chmielarza, Andrzeja Poznańskiego i Michała Kosieradzkiego, którzy w trójkę opuścili studio People Can Fly w 2012 roku. Wcześniej pracowali nad Painkillerem, Bulletstormem czy Gears of War: Judgment.

W grze wcielamy się w detektywa obdarzonego nadnaturalnymi zdolnościami, starając się rozwikłać sprawę zaginięcia pewnego chłopca. Podczas przygody wykorzystamy niecodzienne umiejętności naszego bohatera, jak też bardziej tradycyjne narzędzia detektywistyczne.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze