Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zaginięcie Ethana Cartera za darmo w Epic Games Store - ciąg dalszy akcji

Przez jeden dzień.

Epic Games Store kontynuuje świąteczne rozdawanie gier. Dzisiaj udostępniono za darmo Zaginięcie Ethana Cartera - projekt polskiego studia The Astronauts.

Użytkownicy zainteresowani odebraniem bezpłatnej kopii pozycji muszą udać się na kartę katalogową produkcji i kliknąć przycisk „Pobierz”. Tradycyjnie na skorzystanie z oferty jest jeden dzień - promocja zakończy się jutro, 20 grudnia, o godzinie 17:00.

  • Zaginięcie Ethana Cartera w Epic Games Store - przejdź

Zaginięcie Ethana Cartera to gra założonego przez Adriana Chmielarza studia The Astronauts. Wcielamy się dysponującego zdolnościami paranormalnymi detektywa, który stara się odnaleźć tytułowego chłopca w amerykańskim Red Creek Valley.

W ramach trwającej właśnie akcji świątecznej Epic Games Store do końca roku udostępni łącznie 15 produkcji. Kolejną - na razie nieznaną - będzie można odebrać już jutro.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze