Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Valorant - skórki i przywieszki, zmiana wyglądu broni

Jak zdobyć nowe skiny i ozdoby.

Valorant oferuje możliwość wizualnej modyfikacji broni. W tym poradniku wyjaśniamy, jak zmienić skórkę broni i zainstalować na niej przywieszkę.

By dostosować wygląd broni, należy wejść do zakładki Kolekcja (1), a potem Arsenał (2). Tutaj widoczne będą wszystkie bronie dostępne w grze. Kliknięcie na dowolną z nich pozwoli dostosować wygląd tego konkretnego egzemplarza.

Trafimy domyślnie do karty Skórki (3). Tutaj można dostosować wygląd broni, wybierając stosowną skórkę spośród dostępnych wzorów (4). Wystarczy wybrać interesujący nas model i kliknąć w przycisk Użyj skórki (5).

Drugą zakładką są Przywieszki (6). Są to dodatkowe elementy kosmetyczne, które - jak ich sama nazwa wskazuje - można przywiesić na broni. Po wybraniu jednej z dostępnych przywieszek (7), zainstalować można je na dowolnej broni za pomocą przycisku Załóż przywieszkę (8).

Nowe skórki i przywieszki zdobywamy wraz z awansowaniem na kolejne poziomy, można je także kupić w sklepie. W tym celu należy wejść do zakładki Sklep (9), gdzie wyświetlone zostaną aktualne oferty. Do ich zakupu konieczne są Valorant Points (10) które są walutą premium w Valorant.

Valorant Points można zdobyć w niewielkiej ilości za wykonywanie niektórych wyzwań, lwią ich część kupuje się jednak za realne pieniądze. Ich aktualny poziom (11) sprawdzić można przy górnej krawędzi ekranu.

Poprzez kliknięcie na znajdującej się tam ikonce przechodzi się do sklepu, gdzie kupić można punkty za pieniądze. Ceny są dość wysokie, warto więc poczekać na jakieś obniżki bądź zmniejszenie cen przez deweloperów.

Następnie: Valorant - jak raportować innych graczy

Spis treści: Valorant - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Valorant - Vanguard: problemy z zabezpieczeniami gry

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Valorant

PC

Related topics
O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze