Skip to main content

V Rising - nasiona, seeds: skąd wziąć

Poszukiwanie składników potrzebnych do założenia własnej farmy.

W trakcie wędrówki po mapie w V Rising natkniesz się na wiele roślin, z których pozyskasz surowce. A co, gdyby udało się przenieść je do własnej bazy i przyspieszyć cały proces? Tego nie da się zrobić - można jednak wysiać własne rośliny. Do tego potrzebujesz jednak odpowiednich nasion.

Skąd pozyskać nasiona? Czasami wypadają z pokonanych wrogów - szczególnie tych posiadających unikalne imiona bądź z przeciwników związanych z mechaniką V Blood. Możesz także wybrać się na jedną z wielu farm (1) na mapie, choć dopiero gdy poziom twojej postaci osiągnie granice 35.

Na każdej farmie znajdziesz od kilkunastu do kilkudziesięciu roślin do ścięcia (ich rodzaj zależy od farmy), bardzo często też natrafisz tam na nasiona schowane w pojemnikach. Jako że jest tam na ogół mnóstwo postaci do wybicia, jest to także świetny sposób na farmienie esencji czy innych przedmiotów.

Zdobyte nasiona możesz potem wysiać na trawie, na terenie twojej bazy. Potrzebują one kilkudziesięciu minut (w czasie rzeczywistym) na pełny wzrost, po czym będziesz mógł je ściąć. Nie rośliny nie upuszczą wtedy nasion (tylko produkt), ale ich nie zetniesz - za jakiś czas ponownie owocują.

Spis treści: V Rising - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: V Rising - grave dust: jak stworzyć

Zobacz także