Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

V Rising - grave dust: jak stworzyć

Przetwarzanie kości na pył grobowy potrzebny do dalszego rzemiosła.

Grave dust to jeden z surowców w V Rising, którego potrzebował będziesz po dosłownie kilkudziesięciu minutach rozgrywki. Jest to zarazem jeden z trudniejszych materiałów do zdobycia, jeśli nie wiesz gdzie go szukać. Z tej strony dowiesz się jak go pozyskać i samodzielnie wytworzyć.

Przedmiot ten możesz zdobyć z pokonanych nieumarłych wrogów, szczególnie z tych, których napotkasz na cmentarzu. Jako że nie jest to jednak zbyt wygodna metoda, lepiej jest po prostu wytworzyć Grave Dust.

W tym celu wykorzystaj Grinder (1), jeden z budynków w twojej bazie. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji go stworzyć - na przykład do przetwarzania kamieni - zajrzyj na stronę grinder: budowa, tworzenie stone bricks gdzie opisujemy cały proces.

Wejdź w interakcję z budynkiem. W pole Input (2) wrzuć kości - Bones. Do stworzenia jednej sztuki Grave Dust potrzebujesz aż 100 sztuk. Następnie odczekaj kilkadziesiąt sekund, by w polu Output (3) pojawił się przedmiot, którego potrzebujesz.

W ten sposób możesz bez problemu tworzyć dowolne ilości tego materiału, pod warunkiem, że dysponujesz odpowiednią ilością kości. Jednakże, jako że kości łatwo jest pozyskać z praktycznie każdego pokonanego wroga, nie powinieneś mieć tutaj większych problemów.

Spis treści: V Rising - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: V Rising - skrzynie i pojemniki: jak przechowywać przedmioty

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze

More On V Rising

Najnowsze artykuły