Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

V Rising - V Blood: premie za polowanie, jak odblokować

Zdobywanie i korzystanie z dodatkowych umiejętności.

V Blood to jedna z mechanik w V Rising, za sprawą której możesz zdobyć nowe, potężne zdolności specjalne dla twojej postaci. Z tej strony dowiesz się jak je odblokować i z nich korzystać.

By otworzyć mechanikę V Blood wciśnij klawisz O. W niewielkim oknie znajdziesz listę celów. Jeśli klikniesz na dowolną podobiznę, wyświetlą się informacje o tym, co zyskasz gdy pokonasz wroga. W większości przypadków będzie to właśnie moc specjalna (1).

Dla przykładu, pokonanie widocznego na powyższym zdjęciu Alpha Wolf pozwoli ci zyskać jego moc Wolf Form. Ta z kolei umożliwi transformacje w wilka i szybsze przemieszczanie się po mapie. Wystarczy tylko przytrzymać klawisz Ctrl, a z koła, które się wyświetli, kliknąć na stosowną umiejętność (2).

By polować na unikalnych wrogów i zdobywać ich moce (a także inne benefity), musisz wykorzystać krwawy ołtarz - Blood Altar. Jeśli jeszcze nie korzystałeś z tego budynku, a także samej mechaniki tropienia, zajrzyj na stronę Blood Altar: jak śledzić i lokalizować cele gdzie opisujemy to zagadnienie.

Spis treści: V Rising - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: V Rising - słońce: jak unikać obrażeń w dzień

Komentarze