Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

V Rising - gear level: jak zwiększyć poziom, wpływ na rozgrywkę

Poprawa jakości ekwipunku postaci.

W trakcie rozgrywki w V Rising nie raz zauważysz komunikat gear level to low. Jest on powiązany ze sprzętem, który przenosi twoja postać. Z tej strony dowiesz się na co wpływa, jak go powiększyć i dlaczego jest to bardzo ważne.

By sprawdzić aktualny gear level twojej postaci możesz popatrzeć nad jej głowę - będzie tam liczba (1), która przedstawia ten wskaźnik. Możesz także uzyskać szczegółowe informacje, wciskając klawisz Tab i wchodząc do ekwipunku.

Każdy przedmiot posiada własny gear level. Sprawdzisz to podglądając jego opis - Gear Level (2) będzie przedstawiony w postaci liczbowej. Generalnie im lepszej jakości przedmiot (wyższy atak w przypadku broni, lepszy pancerz dla elementów ubioru), tym wyższy będzie ten wskaźnik.

Na co wpływ ma gear level? Na to, jak będziesz radził sobie z przeciwnikami. Ich poziom wyświetla się przy pasku zdrowia, a także u góry ekranu (3), gdy na nich najedziesz kursorem.

Im większa różnica w poziomach na twoją korzyść, tym większe obrażenia będziesz im zadawał i mniejsze otrzymywał - i vice versa. Jeśli twoja postać ma znacznie mniejszy poziom od wroga, przy jego nazwie wyświetli się ikonka czaszki, która oznacza, że lepiej trzymać się od niego z dala - i że mas z po prostu za słaby sprzęt.

Spis treści: V Rising - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: V Rising - szybka podróż: czy jest teleport

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze

More On V Rising

Najnowsze artykuły