Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Until Dawn: Rush of Blood to samodzielna gra na PlayStation VR

Ze sporą liczbą poziomów.

Gra akcji Until Dawn: Rush of Blood będzie samodzielną, sprzedawaną oddzielnie produkcją na PlayStation VR, a nie - jak wcześniej sądzono - dodatkiem do horroru na PS4.

- To nie DLC, nic takiego - przyznał producent wykonawczy Simon Harris podczas rozmowy z serwisem VG247 na imprezie Paris Games Week.

- Produkcja opowiada o szaleństwie rodzącym się w umyśle jednej postaci z uniwersum Until Dawn. Fani serii wraz z postępami odkryją znajome miejsca, bohaterów i inne elementy.

Harris nie chciał odpowiedzieć na pytanie o długość Rush of Blood, ale przyznał, że siedmiominutowe demo z Paris Games Week to „połowa jednego etapu”. Tych ma być „całkiem sporo”.

Pokaz potwierdził założenia rozgrywki: gracze znajdą się w wagoniku kopalnianej kolejki i nie będą mogli samodzielnie kontrolować ruchów postaci, a jedynie celownik - w stylu klasycznych strzelanek z automatów.

Gra nie ma jeszcze daty premiery, ale PlayStation VR ma zadebiutować w pierwszej połowie przyszłego roku.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze