Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

DLC do Until Dawn będzie strzelanką na sprzęt VR - raport

Zmiana nastroju.

Serwis Destructoid donosi - powołując się na anonimowe źródła - że dodatkiem DLC do horroru Until Dawn będzie strzelanka, przeznaczona na sprzęt rzeczywistości wirtualnej.

To chyba jakieś nowe postacie

Jak wynika z opisu, gracze znajdą się w wagoniku kopalnianej kolejki i nie będą mogli samodzielnie kontrolować ruchów postaci, a jedynie celownik - w stylu klasycznych strzelanek z automatów.

„Zaczyna się od strzelania do celów na śniegu, później w stronę domu, gdzie pojawiają się wrogowie (to chyba Wendigo)” - czytamy wrażenia jednego z graczy, który testował DLC przed premierą.

Producent wykonawczy Until Dawn - Pete Samuels - przyznał w jednym z ostatnich wywiadów, że Supermassive Games nie wyklucza stworzenia cyfrowego rozszerzenia, ale musi najpierw znaleźć „odpowiedni kontekst”.

Tymczasem przygotowanie takiej produkcji z myślą o PlayStation VR wydaje się być sensowne i umożliwi Sony promowanie urządzenia rzeczywistości wirtualnej za pomocą znanej licencji.

Krótka przerwa? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Until Dawn

PS4, PS3

Related topics
PS4
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze