Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - skarby i zdjęcia: rozdział 8 (Wspólniczki)

Sekrety i znajdźki ósmego rozdziału.

Na tej stronie możesz zapoznać się z pomocą odnośnie sekretów ósmego rozdziału. Pierwsza część tego etapu jest dość spokojna i bazuje raczej na eksploracji i fragmentach zręcznościowych, a dopiero w końcowej fazie rozdziału zacznie się dużo dziać. Zanim jednak to nastąpi, możemy dodać do kolekcji nieco sekretów.

Znajdźki dla rozdziału ósmego to zaledwie jedna fotografia i siedem skarbów, które w wielu przypadkach można bardzo łatwo przegapić. Dlatego właśnie warto pomóc sobie naszą ściągawką, z którą możecie zapoznać się poniżej.


Zdjęcia - rozdział 8

Zdjęcie #28 - po ześlizgnięciu się z błotnistego szlaku, gdzie musisz uratować się przyczepiając do porowatej ściany, wdrapiesz się na wyższą krawędź, skąd będziesz miał świetny widok na wiadukt kolejowy. Jest to jedyna szansa, aby wykonać zdjęcie w tym rozdziale.


Skarby - rozdział 8

Skarb #58 - pierwszy skarb przedostatniego rozdziału znajdziesz zaraz po rozpoczęciu tej części gry. Na skraju urwiska skręć w lewo i po krawędzi przejdź za kamień. Znajduje się tam sekret. Jest to Wysadzana klejnotami tabakiera.


Skarb #59 - w pewnym momencie, po przejściu przez wąski otwór w bunkrze, zauważysz dwa wodospady po prawej stronie. Zanurkuj tam, gdzie wskazuje to strzałka na poniższym obrazku, aby zdobyć kolejny skarb. Jest to Mosiężny dzban.


Skarb #60 - w końcu dotrzesz do błotnistego szlaku prowadzącego w lewo, w dół. Twoim zadaniem jest przeskoczenie na jego drugą stronę, ale jeśli zależy ci na znajdźce, ześlizgnij się w stronę wodospadu i w ostatniej chwili skocz w lewo na porowatą powierzchnię skały. Stamtąd wespnij się wyżej, gdzie odnajdziesz kolejny sekret. Jest to Mosiężna mamelucka misa.


Skarb #61 - kolejny skarb zauważysz na końcu jaskini, za większym kamieniem, gdy po lewej stronie będziesz miał charakterystyczną kratownicę. Jest to Dzban w kształcie półksiężyca.


Skarb #62 - po zjeździe dwoma skałami i minięciu wodospadu po prawej, zamiast wspinać się do jaskini, obierz ścieżkę na lewo po niewielkich, zielonych krawędziach, tak jak na poniższym obrazku. Ścieżką w górę doprowadzi cię do skarbu. Jest to Szkatułka ze steatytu.


Skarb #63 - znajdując się w widocznej na poniższym obrazku lokacji, musisz przedostać się maksymalnie na prawo, gdzie znajdziesz drugą ścianę z wystającymi zielonymi elementami. Dotrzesz nimi na niższą półkę po prawej, gdzie zauważysz kolejny skarb. Jest to Zabytkowy dziadek do orzechów.


Skarb #64 - po podstawieniu wózka na torach w miejsce, gdzie Sam zrzuci skrzynię, wdrap się na górę i skręć do jaskini w lewo. Dotrzesz w ten sposób do górnego poziomu miejsca, gdzie urwała się drabina. Na skraju piętra odnajdziesz przedostatni dla tego rozdziału sekret. Jest to Brytyjska prochownica.Skarb #65 - ostatni skarb jest dość trudny do zauważenia. Gdy przyczepisz się do liny i przed sobą będziesz miał budynek na skraju przepaści, musisz obrócić się o 180 stopni i rozbujać się na linie do znajdującej się na skale półki. Jest to Dziwna czaszka.

Komentarze