Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - skarby i zdjęcia: rozdział 9 (Ostatnia stacja)

Sekrety i znajdźki dziewiątego rozdziału.

Na tej stronie możesz zapoznać się z pomocą odnośnie sekretów dziewiątego rozdziału. Jest to ostatni akt gry i znajdziesz tutaj zaledwie trzy skarby. Nie będziesz miał możliwości wykonania pamiątkowego zdjęcia.

Głównie przez ogromne tempo rozgrywki w ostatnim rozdziale, łatwo tutaj ominąć wszelkie znajdźki. Jeśli jednak wcześniej zdobyłeś Rubin Królowej, który pomaga w ich lokalizowaniu, powinieneś mieć nieco łatwiejsze zadanie. W razie problemów możesz skorzystać z naszych podpowiedzi, które prezentujemy poniżej.


Skarby - rozdział 9

Skarb #66 - zaraz po wskoczeniu na pociąg przyczep się do krawędzi po prawej stronie, aby dostać się na dach. Znajdziesz tam pierwszy skarb ostatniego rozdziału. Jest to Pistolet Zjednoczonej Kompanii Indyjskiej.


Skarb #67 - w pewnym momencie, gdy będziesz przedzierał się na przód pociągu, miniesz wagon z dwoma niebieskimi skrzyniami. Przeskocz na kolejny wagon - na jego froncie zatrzymaj się i obróć - na podwyższeniu znajdziesz tam drugi z trzech skarbów. Jest to Etui na pióro namiestnika.Skarb #68 - ostatni sekret tego rozdziału, a jednocześnie całej gry, znajdziesz po przejęciu działka jadącego wzdłuż pociągu. Gdy spowodujesz wielki wybuch i wrócisz z powrotem na pociąg, przeskakuj na kolejne wagony. W trzecim z kolei przyklej się do lewej strony - na końcu wystającej podłogi odnajdziesz skarb. Są to Monety Zjednoczonej Kompanii Indyjskiej.

Gratulujemy! To był ostatni, sześćdziesiąty ósmy skarb w grze! Jeśli posiadasz je wszystkie w kolekcji, otrzymasz trofeum Miłośniczka antyków.

Komentarze