Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Uncharted 4 opóźnione - premiera 27 kwietnia

Potrzeba jeszcze trochę czasu.

Nowa europejska data premiery dla Uncharted 4: Kres Złodzieja to 27 kwietnia przyszłego roku - poinformowali twórcy ze studia Naughty Dog.

Dotychczas zakładano, że produkcja ukaże się w połowie marca. To nie pierwsze opóźnienie - pierwotnie planowano debiut jeszcze w tym roku.

„Potrzebujemy jeszcze trochę czasu na dopracowanie gry, by sprostała naszym standardom i wizji” - wyjaśniają Neil Druckmann i Bruce Straley na oficjalnymn blogu PlayStation.

„To największa odsłona serii i zespół pracował bardzo ciężko, by sprostać wyzwaniu w ustalonym czasie. Jednak wraz ze zbliżaniem się do ostatnich terminów i kończeniem poziomów zdaliśmy sobie sprawę, że kilka kluczowych sekwencji wymaga dodatkowych zasobów.”

„Zmiana daty nie jest łatwą decyzją i nie zrobilibyśmy tego, gdyby nie pewność, że to właściwy krok. Naszym lojalnym fanom oferujemy szczerze przeprosiny” - dodają producenci.

Zobacz także: Uncharted 4 recenzja - podsumowanie najnowszej odsłony oraz ocena gry.

Nowa odsłona będzie ostatnią częścią przygód, a Nathan spotka się między innymi ze swoim bratem - Samem - którego widział ostatnio piętnaście lat temu, czyli jeszcze przed wydarzeniami z pierwszej gry.

Krótka przerwa? Zobacz także:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze