Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ubisoft zmienia plany, The Division 2 otrzyma nową zawartość

To jeszcze nie koniec.
  • Grudniowa aktualizacja The Division 2 miała być ostatnia
  • Gra otrzyma jednak więcej zawartości
  • Ubisoft twierdzi, że to efekt pasji fanów

Ubisoft i studio Massive Entertainment poinformowały, że The Division 2 otrzyma w tym roku kolejne aktualizacje z nową zawartością - wbrew wcześniejszym planom.

Gracze już wcześniej podejrzewali, że grudniowa aktualizacja o nazwie Title Update 12 jest ostatnią. Trwający właśnie sezon End of Watch zamyka bowiem historie rozpoczęte w pierwszym The Division, a dodatkowo deweloperzy z Massive Entertainment pracują już nad nową, dużą grą w uniwersum Star Wars.

W oficjalnym komunikacie twórcy potwierdzili domysły fanów - Update 12 faktycznie miał być ostatni, jednak gracze są rzekomo tak zaangażowani w strzelankę Ubisoftu, że wydawca postanowił nie kończyć jeszcze przygody z The Division 2.

„Miło nam poinformować, że w tym roku The Division 2 otrzyma więcej zawartości” - czytamy we wpisie. „To wasza nieustanna pasja i wsparcie pozwala nam rozwijać grę. Nie wiemy, jak wam dziękować”.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze