Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Wiedźmina 3 chcą dodać nowe opcje dialogowe w romansach

W następnej łatce.

Wiedźmin 3 rozszerzył i rozbudował dostępne w serii opcje romansowania, głównie poprzez pojawienie się na horyzoncie postaci Yennefer.

Trudny wybór

Uwaga na drobne spoilery sercowe poniżej!

Części graczy nie podoba się jednak fakt, że to właśnie czarnowłosa czarodziejka przedstawiana jest jako „preferowany” obiekt uczuć w Dzikim Gonie, co udostępnia nowe opcje dialogowe.

Tymczasem osoby stawiające na naszą starą znajomą z poprzednich odsłon - Triss - zostają „na lodzie” i czują się pokrzywdzeni, co wywołało nawet spontaniczne powstanie grupy #TeamMerigold na Twitterze.

Marcin Momot, zajmujący się w CD Projekt Red kontaktami ze społecznością, w sierpniu potwierdził na oficjalnym forum dyskusyjnym, że odpowiednie zmiany zostaną wprowadzone w następnej aktualizacji, która nie ma jeszcze daty premiery.

Serwis Kotaku ma nieco więcej szczegółów:

„Bazując na opiniach fanów, w następnej łatce dodamy kolejne linie dialogowe dla Triss i Yennefer” - napisało studio CDP Red w oświadczeniu.

„Na naszym forum widzieliśmy wiele opinii, w których gracze nie są zadowoleni z rozwoju podejmowanych podczas romansowania wyborów. Chcemy to zmienić, wprowadzając dodatkowe opcje konwersacji.”

Nudzisz się? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze