Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy STALKER 2 przypominają o grze tajemniczą zagadką

Co oznacza liczba 35?

Twórcy powstającego STALKER 2 ze studia GSC Game World opublikowali na Twitterze tajemniczy obrazek, który jest elementem przygotowanej przez deweloperów zagadki związanej z grą.

Udostępniona grafika przedstawia liczbę 35. Ilustracji towarzyszy wpis, w którym projektanci wyjaśnili, że to „pierwsza część kodu”, zdradzającego, co „kryje się w 2.0.2.1.” - haśle umieszczonym pod oficjalnym logo projektu.

Autorzy potwierdzili, że obrazek dotyczy rocznicy tragedii w Czarnobylu, będącej motywem przewodnim cyklu. Podkreślili jednak, że nie chodzi o plany wydania produkcji 26 kwietnia 2021 roku, czyli równo 35 lat po katastrofie w elektrowni jądrowej.

Przedstawiciele GSC Game World zasugerowali, że wkrótce opublikują kolejne wpisy, które być może pomogą w rozwiązaniu łamigłówki. Jednocześnie zaznaczyli, że wspomniana cyfra powinna okazać się pomocna w przyszłości.

STALKER 2 zapowiedziano w maju ubiegłego roku, ale dotychczas nie ujawniono wielu szczegółów na temat projektu. Wiadomo jedynie, że gra powstaje na silniku Unreal Engine 4, a prace znajdują się na wczesnym etapie.


O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze