Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Battlefield 2042 usuwają "uśmiechnięty" skin dla rosyjskiego helikoptera

Po agresji Rosji na Ukrainę.

DICE poinformowało o usunięciu z Battlefield 2042 misji, które nagradzały graczy specjalną skórką dla rosyjskiego helikoptera. To reakcja deweloperów na agresję Rosji na Ukrainę.

Chodzi o tygodniowe wyzwania, za których zrealizowanie użytkownicy otrzymywali skin dla rosyjskiego śmigłowca bojowego Mi-240 Super Hind. Przedmiot kosmetyczny o nazwie Grin Reaper ozdabia maszynę wizerunkiem uśmiechniętego rekina.

W świetle bieżących wydarzeń w tym tygodniu wyłączyliśmy system tygodniowych misji, a nagroda za obecne zadanie nie jest dostępna do odblokowania w Battlefield 2042” - podkreślono na służącym do kontaktu z fanami profilu studia DICE na Twitterze.

Deweloperzy jednocześnie zapewnili, że gracze, którzy dotychczas odebrali skórkę Grin Reaper nie stracą przedmiotu kosmetycznego. Dodano również, że ograniczone czasowo wyzwania powrócą w następnym tygodniu.

Na razie nie wiadomo, czy skin pojawi się w przyszłości. Przedstawiciele studia DICE tłumaczą, że nie podjęli jeszcze decyzji w tej sprawie, ale zespół weźmie pod uwagę podobną możliwość.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze