Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Ark: Survival Evolved zaczną wkrótce prace nad dodatkiem

Mniejsze tempo aktualizacji.

Twórcy popularnego symulatora przetrwania w świecie pełnym dinozaurów - Ark: Survival Evolved - zapowiadają spowolnienie tempa aktualizacji wraz ze zbliżaniem się do premiery, zaplanowanej na czerwiec przyszłego roku.

Na jaszczurki najlepsza strzelba

Dyrektor kreatywny Jesse Rapczak postrzega liczne i częste łatki jako jedną z przyczyn ogromnego sukcesu produkcji w programie Early Access, jednak deweloperzy mają teraz nieco inne plany.

- Tempo aktualizacji zmniejszy się wraz ze zbliżaniem do premiery, ponieważ nie chcemy rozwijać wprowadzanych nowości, podczas gdy staramy się dopracować grę - mówił producent w rozmowie z serwisem Rock, Paper, Shotgun.

- Zauważymy spowolnienie. Na początku przyszłego roku planujemy rozpoczęcie oficjalnych okresów alpha oraz beta, byśmy mogli wydać grę - dodaje.

Rapczak ujawnił także, że zespół Ark: Survival Evolved już „wkrótce” chce rozpocząć prace nad dodatkiem, który ukaże się kilka miesięcy po wydaniu pełnej wersji.

Obecnie gra dostępna jest w programie Early Access, gdzie kosztuje 28 euro (ok. 119 zł).

Zadaniem graczy jest przetrwanie w otwartym świecie pełnym dinozaurów. Wcielamy się we współczesnego łowcę, przeczesującego okolicę pełną gadów. Te służą nawet za źródło transportu.

Cover image for YouTube videoArk: Survival Evolved Gamescom 2015 gameplay trailer

Nudzisz się? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

ARK: Survival Evolved

Android, iOS, PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze