Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trailer Avatar: Frontiers of Pandora koncentruje się na fabule

Losy porwanej Na’vi.

Ubisoft przygotował nowy zwiastun Avatar: Frontiers of Pandora na imprezę PlayStation State of Play. Materiał wideo pozwala zapoznać się z fabularnym tłem nadchodzącej produkcji.

Wcielimy się w przedstawicielkę rasy Na'vi, która została za młodu porwana przez RDA, czyli ziemski Zarząd Pozyskiwania Zasobów, który eksploruje kosmos w poszukiwaniu zasobów. Organizacja wyszkoliła bohaterkę wojskowo i wychowała tak, by czuła wrogość do swoich pobratymców. W wyniku pewnych wydarzeń postać zapada jednak w 15-letni sen, a gdy się wybudza, stawia na bunt i zemstę.

Tak jak i w filmach, militarna wiedza bardzo się przydaje, pozwalając połączyć ludzką technologię z dziką florą i fauną planety Pandora. W tej drugiej sferze bohaterka ma pewne braki. „Szukam tych, którzy mogą nauczyć mnie życia Na’vi i pomogą ponownie połączyć się z moim światem” - mówi w zwiastunie.

Nauczymy się więc latania na wierzchowcach i innych praktyk tubylców, a edukację umilimy sobie, zajmując się mordowaniem sił RDA i wysadzaniem w powietrze przemysłowych placówek. Gameplay z pewnością mocno przypomina serię Far Cry, ze strzelaniem w perspektywie pierwszej osoby.

Avatar: Frontiers of Pandora ukaże się 7 grudnia na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze