Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Outer Worlds - Przerażony mechanik

Poszukujemy rzadkich tomów dla Thomasa Kempa.

The Outer Worlds - Przerażony mechanik Poszukujemy rzadkich tomów dla Thomasa Kempa.

Opisywaną poniżej misję poboczną w The Outer Worlds zleci Ci Thomas Kemp, dezerter, którego odnajdziesz w Laboratorium botanicznym (C na mapie Szmaragdowej Doliny). Poprosi cię o odnalezienie trzech tomów Przewodnika po inżynierii mechanicznej.

Zobacz: Mapa Szmaragdowej Doliny

Wykonanie tego zadania jest konieczne, jeśli chcesz nakłonić społeczność Dezerterów do powrotu do pracy w Nabrzeżu, jeżeli zdecydowałeś się przekierować zasilanie do miasta w misji: Nadchodzi moc.

Poniżej przedstawiamy lokalizacje tomów Przewodnika po inżynierii mechanicznej:

  • Przewodnik po inżynierii mechanicznej, tom 1 (1) - odnajdziesz go na piętrze w Ośrodku kultury (E na mapie Szmaragdowej Doliny), leży na biurku. Budynek Ośrodka kultury położony jest między Nabrzeżem a Laboratorium botanicznym.
  • Przewodnik po inżynierii mechanicznej, tom 2 (2) - drugi tom leży na biurku w fabryce konserw w Nabrzeżu (budynek: SALTUNA CANNERY; A na mapie Nabrzeża). Przejdź do hali produkcyjnej, położonej na parterze, a potem wejdź po drabinie do biura.

Zobacz: Mapa Nabrzeża

  • Przewodnik po inżynierii mechanicznej, tom 3 - ostatnia księga znajduje się w Elektrowni geotermalnej (D na mapie Szmaragdowej Doliny), na poziomie 04, tam, gdzie przebywa Higgins. Poszukiwany przedmiot leży za posłaniem. Trafisz do tego pomieszczenia, schodząc po drabinach z poziomu 02, w części elektrowni, gdzie aktywujesz trzy przełączniki w zadaniu głównym: Nadchodzi moc.

Gdy odnajdziesz wszystkie tomy przewodnia, wróć do Thomasa Kempa. Otrzymasz PD, a także wzrośnie reputacja wśród Dezerterów.

Następnie: The Outer Worlds - Długie jutro

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Kilka bratnich dusz

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze