Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Medium - wszystkie pocztówki nadzorcy

Lokalizacja i sposób zdobycia pocztówek.

W grze The Medium ukryte jest wiele sekretów i znajdziek. Jedną z grup tego typu przedmiotów są pocztówki nadzorcy. W niniejszym rozdziale przedstawiamy ich lokalizację, wraz z poradami dotyczącymi ich zdobycia.


Pocztówka nadzorcy #1 - Pozdrowienia z Niwy (droga do Niwy)

Pierwszą w grze pocztówkę nadzorcy znajdziesz zaraz na początku drogi do hotelu Niwa. Po odzyskaniu kontroli nad postacią, wejdź do niewielkiego budynku (1). Wewnątrz znajdziesz walizkę (2) leżącą nad ziemi. Wejdź z nią w interakcję, by zebrać pocztówkę Pozdrowienia z Niwy.


Pocztówka nadzorcy #2 - Uczciwa praca (droga do Niwy)

Drugą pocztówkę znajdziesz w trakcie tego samego etapu. Ukryta jest wewnątrz malucha (3), z którego bierzesz śrubokręt wymagany do otwarcia wejścia do hotelu Niwa. Wejdź w interakcję z pojazdem, a następnie zbierz pocztówkę Uczciwa praca (4) z siedzenia.


Pocztówka nadzorcy #3 - Awans (hotel Niwa)

Trzecią pocztówkę nadzorcy zbierzesz tuż po hotelu Niwa. Wbiegnij po niewielkich schodkach na górę i podążaj do góry, wzdłuż korytarza. Min recepcję i przejdź do wnęki za windami (5).

Tam, na popielniczce (6) czekać będzie na ciebie pocztówka oznaczona jako Awans.


Pocztówka nadzorcy #4 - Pewnego dnia (Niwa, droga do świetlicy)

Na czwartą pocztówkę nadzorcy natrafisz po spotkaniu z potworem i powrocie do hotelu Niwa. Po przejściu przez basen i przesunięciu wózka, trafisz do pomieszczenia przypominającego szatnię. W tym miejscu znajdziesz też figurkę białego kota. Przejdź do prawej strony pomieszczenia i wejdź w interakcję z pudłem (7) stojącym pod ścianą.

Wewnątrz, obok zakrwawionych ubrań, znajdziesz poszukiwaną pocztówkę (8).


Pocztówka nadzorcy #5 - Malowniczy widok (ratowanie dusz ofiar)

Piąta w grze pocztówka nadzorcy ukryta jest w sekcji dusze ofiar, Tori, Mikołaj. Po otwarciu drzwi za pomocą klucza trafisz na korytarz. Zamiast iść na prawo, w stronę misji, odbij w lewo (9) i zbierz przedmiot leżący na koszu (10).


Pocztówka nadzorcy #6 - Nie przestaje (przejście przez las)

Na szóstą pocztówkę trafisz zaraz po ukończeniu rozgrywki jako Tomasz, podczas przechodzenia przez las. Jak tylko odzyskasz kontrolę jako Marianne, odbij w lewo na rozwidleniu i zbierz pocztówkę (11) z pobliskiej ławki.


Pocztówka nadzorcy #7 - Biedactwo (przejście przez las)

Kolejną pocztówkę znajdziesz tuż obok #6. Podążaj od miejsca poprzedniej znajdźki wzdłuż dostępnej ścieżki i na rozwidleniu skręć w lewo. Pocztówka (12) leżeć będzie na ławce


Pocztówka nadzorcy #8 - Coraz trudniej (przejście przez las)

Ósma pocztówka w grze znajduje się dosłownie kilka kroków od #7. Idź dalej wzdłuż ścieżki, skręć na kolejnym rozwidleniu w lewo i zbierz ją z kolejnej ławki (13).


Pocztówka nadzorcy #9 - Szepty w ciemności (przejście przez las)

Tę znajdźkę będziesz mógł zdobyć zaraz po spotkaniu z psem. Zamiast iść na w lewo, w stronę czworonoga, odbij do góry (14), w leśną ścieżkę. Na jej końcu, w zaroślach (15), będzie przedmiot.


Pocztówka nadzorcy #10 - Nowy towarzysz (przejście przez las)

Dziesiąta pocztówka w grze znajduje się na ławce (16), obok namiotu, do którego dotrzesz z psem.


Pocztówka nadzorcy #11 - Przeprosiny (przejście przez las)

Jedenasta i zarazem ostatnia pocztówka (17) znajduje się wewnątrz namiotu, w którym badasz zwłoki mężczyzny.

Gratulacje! Udało ci się zebrać wszystkie pocztówki nadawcy w The Medium, za co otrzymasz osiągnięcie / trofeum Niewypowiedziane słowa.

Zobacz: The Medium - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: The Medium - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze