Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Division ze sporą aktualizacją oraz nowym DLC

Mnóstwo zmian i poprawek.

Aktualizacja 1.3 do sieciowej strzelanki The Division jest już gotowa do pobrania, obejmując około 7 GB plików na PC i Xbox One. W związku z łatką wyłączono też serwery, do południa.

Posiadacze PlayStation 4 będą musieli poczekać nieco dłużej - nie podano jeszcze konkretnego terminu w przypadku konsoli Sony.

Główną nowością jest zapewne płatne rozszerzenie Podziemie, dostępne bez dodatkowych opłat dla wszystkich posiadaczy przepustek sezonowych. Tutaj także zwolennicy PS4 muszą uzbroić się w cierpliwość - do 2 sierpnia.

Jak sugeruje sama nazwa, miejscem akcji w DLC są tunele nowojorskiego metra, gdzie znajdziemy między innymi kolejny raid czy wyzwania. Nie mniej ciekawie zapowiadają się jednak losowo generowane misje, już na powierzchni.

Nie jest obecnie jasne, czy i kiedy Podziemie będzie można kupić osobno, bez przepustki sezonowej.

Nie zabraknie oczywiście pomniejszych zmian i poprawek, wprowadzanych za darmo dla wszystkich zainteresowanych. Kompletna lista jest bardzo długa, ale najbardziej istotne modyfikacje to chyba kolejny zestaw ekwipunku i dziewięć typów broni, czy też dwa - wyższe - poziomy trudności dla części misji.

Do tego więcej miejsca na przechowywanie sprzętu w bazie, liczne zmiany w balansie czy usprawnienia w aspekcie społecznościowym: gracze na 30. poziomie spotkają tylko inne osoby na tym samym poziomie, a w Strefach Mroku posiadacze sprzętu powyżej 231 poziomu zagrają osobno.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze