Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Division 2 - ekwipunek i przedmioty, bronie: główna, dodatkowa, poboczna

Wszystko o przedmiotach noszonych przy sobie.

Okno ekwipunku w The Division 2 na pierwszy rzut oka może wydawać się skomplikowane. W rzeczywistości jednak obsługa przedmiotów i broni, które posiadamy, jest naprawdę prosta i intuicyjna.

Po wywołaniu okna ekwipunku zauważysz ekran podobny do tego z poniższego obrazka. W tym miejscu dobierasz przede wszystkim uzbrojenie, a także elementy ubioru i wyposażenia, które wpływają bezpośrednio na twoje statystyki.

1. Informacje o postaci - w tym miejscu możesz w szybki sposób sprawdzić, na którym aktualnie poziomie znajduje się twoja postać, jak ukierunkowana jest dzięki bonusom z przedmiotów i ubrania, a także jak prezentują się punktowo zdrowie, pancerz i siła umiejętności. Na samym dole możesz sprawdzić, ile posiadasz waluty.

2. Uzbrojenie - podzielone jest na trzy sektory: broń główna, broń dodatkowa i broń boczna. W zasadzie nic nie stoi na przeszkodzie, aby posiadać dwa takie same rodzaje broni w pierwszych dwóch slotach. Jedynie trzeci slot ograniczony jest do pistoletów i reweolwerów.

3. Wyposażenie - znajdziesz tu przede wszystkim elementy ubioru: od masek na twarz, po rękawiczki, a na plecaku i nakolannikach kończąc. Każdy z tych przedmiotów wpływa bezpośrednio na twoje statystyki, dlatego warto dobierać strój tak, aby odpowiadał twojemu stylowi grania.

4. Umiejętności - w tym miejscu możesz wybrać aktywne umiejętności (polecamy też stronę o najlepszych umiejętnościach na początek rozgrywki, do której link zamieszczamy na końcu tej strony), a także rodzaj granatu lub innego podręcznego przedmiotu.

5. Skróty - w tym miejscu znajdujesz skróty, dzięki którym szybko obsłużysz cały ekwipunek. Dzięki temu zmodyfikujesz lub poznasz szczegóły dotyczące danego przedmiotu.


Read this next