Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Światowa premiera Cyberpunk: Phantom Liberty na Gamescom. Organizator zaprasza na transmisję

Możemy spodziewać się gameplayu.

Geoff Keighley - prowadzący uroczystą ceremonię otwarcia targów Gamescom 2023 - potwierdził, że podczas wydarzenia CD Projekt RED oficjalnie zaprezentuje nowy gameplay z Phantom Liberty, czyli dodatek do gry Cyberpunk 2077.

We wtorek nie przegap światowej premiery nowego gameplayu z Cyberpunk 2077: Phantom Liberty podczas Gamescom Opening Night Live. Transmitowane na żywo wszędzie o 20:00” - napisał dziennikarz na swoim profilu w mediach społecznościowych. Transmisja odbędzie się już w przyszłym tygodniu, 22 sierpnia.

Oczywiście informacje, że w dodatek będzie można zagrać podczas niemieckich targów pojawiły się już jakiś czas temu, jednak nowy, oficjalny gameplay z pewnością będzie ukłonem w stronę wielu osób, które nie mogą wybrać się do Kolonii, aby samodzielnie przetestować grę. Biorąc też pod uwagę, że Keighley niedawno informował o braku większych premier podczas transmisji, prezentacja najnowszego dzieła CD Projekt może być jednym z głównych elementów imprezy.

Przypomnijmy, że dodatek Phantom Liberty (w polskiej wersji Widmo Wolności) zadebiutuje już 26 września tego roku na PC, PS5 i Xbox Series X/S - deweloper zdecydował się zakończyć wsparcie dla wydań Cyberpunka 2077 na starszych platformach Xbox One oraz PS4. Niezależnie od platformy, dodatek wszędzie wyceniono na 99 złotych.

W fabularnym rozszerzeniu V i Johnny trafią do Dogtown - całkowicie nowej dzielnicy Night City - w której panuje jeszcze większe bezprawie, niż w głównej części metropolii, a faktyczną władzę nad okolicą sprawuje Barghest, czyli gang najemników złożony głównie z byłych żołnierzy prywatnych firm wojskowych, weteranów oraz zwykłych przestępców. Klimat dodatku ma przypominać szpiegowski Thriller, a jedną z głównych postaci będzie agent FIA Solomon Reed, w którego wciela się znany aktor Idris Elba.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze