Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Strzelanie do Pokemonów w projekcie fana. Ten FPS wygląda niepokojąco

Ze strzelbą na Pikachu.

Jak wyglądałaby strzelanka z Pokemonami jako przeciwnikami? Postanowił przekonać się o tym fan i niezależny deweloper, który pracuje nad FPS-em ze słynnymi stworkami.

Internauta o pseudonimie Dragon opublikował na Twitterze wideo z rozwijanego aktualnie FPS-a, w którym gracze zmierzą się z sympatycznymi istotami za pomocą strzelb, karabinów i innych broni palnych.

Nagranie pokazuje starcia z kilkoma Pokemonami - głównie pochodzącymi z pierwszej generacji. Widzimy na przykład Arboka, Hitmonchana, a nawet Pikachu. Twórca zadbał także o krew, która towarzyszy stworkom w momencie śmierci.

Są też potyczki z bossami. W filmie postać gracza mierzy się z legendarnymi istotami, w tym elektrycznym Zapdosem, mroźnym Articuno i dysponującym telekinezą Mewtwo - każdy posługuje się specjalnymi, unikalnymi zdolnościami.

Projekt powstaje od grudnia ubiegłego roku na silniku Unreal Engine. Nie wiadomo, jak na nietypową grę zareaguje Nintendo, ale można spodziewać się, że firma zablokuje rozwój i wydanie strzelanki - nawet mimo faktu, że Dragon nie chce sprzedawać tytułu.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze