Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Strefy Mroku w dzienniku deweloperskim The Division

Kilka szczegółów.

Twórcy sieciowej strzelanki The Division opublikowali nowy dziennik deweloperski, w którym odpowiadają na pytania związane ze Strefami Mroku, prezentowanymi na targach E3.

Nie zabraknie też akcji PvE

Strefy Mroku to określenie specjalnej lokacji na wirtualnym Manhattanie, przeznaczonej - jako jedyna - do potyczek „gracz kontra gracz". Grupy agentów udają się tutaj na poszukiwanie lepszego sprzętu.

Po zdobyciu przedmiotów, gracze muszą udać się do punktu ewakuacji i wystrzelić flarę. Następnie należy poczekać 90 sekund na przybycie śmigłowca. W tym czasie mogą zaatakować nas obcy, którzy dostrzegli z daleka sygnał dla helikoptera.

Co więcej, my także możemy zdecydować się na zdradę, starając się zebrać więcej dóbr dla siebie. Deweloperzy precyzują teraz, że taki krok zamieni nasz status na Buntownika. Za naszą głowę zostanie wyznaczona nagroda, a pozycja postaci co jakiś czas widoczna będzie na radarze.

Z dziennika deweloperskiego dowiadujemy się także, że w mieście jest tylko jedna Strefa Mroku, ale ma ona być całkiem duża. Twórcy nie określili jeszcze, ile maksymalnie osób wkroczy do tych lokacji PvP.

The Division zadebiutuje 8 marca na PC, PlayStation 4, Xbox One. Testy beta dla posiadaczy zamówień przedpremiowych startują w grudniu.

Masz chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze