Skip to main content

Stellar Blade - Słowa Matki Sfery

Przynosimy ważną książkę.

Podczas przemieszczania się po mieście Xion w grze Stellar Blade natrafimy na księgarnię prowadzoną przez niejakiego Francisa. Mężczyzna jest bardzo religijny i chciałby otrzymać egzemplarz świętej księgi, który jego brat pozostawił w zniszczonym mieście Eidos 7. Zgadzamy się odzyskać zgubę.

Mężczyznę znajdziemy w północnej części miasta Xion. Wchodzimy do środka księgarni i rozmawiamy z nim o szczegółach zadania. Po wysłuchaniu wszystkich informacji udajemy się do lądowiska Adama i wybieramy podróż z powrotem do regionu Eidos 7.

Po powrocie do zniszczonego miasta podążamy za nawigacją (ten obszar nie ma mapy), kierując się początkowo cały czas prosto ulicą i walcząc z napotkanymi wrogami. Dotrzemy do księgarni, do której wcześniej musieliśmy odblokować drzwi za pomocą ogniwa. Wewnątrz kierujemy się w lewo, walczymy z Nayitiba wyposażonym w tarczę, po czym podnosimy książkę z regału.

Po wzięciu książki wracamy do Francisa w Xionie i oddajemy mu zgubę. Przeprowadzamy jeszcze krótką rozmowę z mężczyzną, po czym misja zakończy się.

Następnie: Stellar Blade - Anioł śmierci

Spis treści: Stellar Blade - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Stellar Blade - Skradziony skarb

Zobacz także