Skip to main content

Stellar Blade - Pilne informacje

Poszukujemy zaginionego patrolu w Składzie Oleju.

W czasie zabawy w grze Stellar Blade spotkamy strażnika o imieniu Hugh. Mężczyzna potrzebuje pomocy Eve do zbadania losów grupy zwiadowczej, która udała się na niebezpieczny teren - misja poboczna Pilne informacje.

Misję zaczniemy rozmawiając z Hugh w pobliżu mostu łączącego główny teren Xionu z lądowiskiem dla statku powietrznego Adama. Mężczyzna poinformuje nas o braku kontaktu ze strony grupy zwiadowczej. Eve zgadza się zbadać sprawę, wobec czego będziemy musieli wyruszyć na pustkowia.

Po dotarciu w pobliże lokalizacji celu misji odkryjemy, że wejście na teren wskazany przez Hugh zablokowały rozrośnięte pnącza. Aby dostać się na teren Składu Oleju, będziemy musieli wykorzystać znajdujący się w pobliżu zrujnowany wiadukt. Wchodzimy na pobliski płaskowyż i przeskakujemy po kolejnych elementach konstrukcji i wrakach, aż uda nam się przejść na drugą stronę pnączy.

Będąc już po drugiej stronie bariery możemy otworzyć furtkę, aby ułatwić sobie późniejszy powrót do lokacji. Następnie rozglądamy się na arenie i badamy zwłoki zabitych strażników. Eve zauważy, że musieli paść ofiarą potężnego potwora. Istotnie, po obejrzeniu wszystkich ciał czeka nas walka z Gigasem - bossem, który zamieszkuje Skład Oleju.

Po starciu z bossem wracamy do Hugh w Xionie i przekazujemy mu przykre wieści, że cały oddział zwiadowczy został wybity. Na pocieszenie wspominamy mu, że przynajmniej zabiliśmy odpowiedzialnego za masakrę potwora. Na tym misja zakończy się.

Następnie: Stellar Blade - boss: Gigas

Spis treści: Stellar Blade - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Stellar Blade - stroje, kolczyki, okulary, gdzie znaleźć

Read this next