Skip to main content

Stellar Blade - Pierwsza klientka

Pomagamy fryzjerowi.

W czasie zabawy w grze Stellar Blade spotkamy mężczyznę o imieniu Kasim. Ten, jak się okazuje, jest fryzjerem chcącym otworzyć swój salon w mieście Xion. Eve może pomóc mu odzyskać potrzebne narzędzia, w zamian za co otrzyma dostęp do personalizacji fryzury - misja poboczna Pierwsza klientka.

Misję rozpoczniemy na jednym z głównych placów miasta. Podczas przechodzenia się po nim uruchomi się scenka, podczas której Eve wpadnie na Kasima, który krytycznie wypowie się o stylizacji włosów bohaterki. Następnie wchodzimy do salonu i ponownie rozmawiamy z mężczyzną.

Zgadzamy się przynieść fryzjerowi narzędzia potrzebne do wznowienia biznesu, po czym udajemy się na pustkowia, żeby je znaleźć. Wszystkie trzy potrzebne przedmioty znajdziemy w pobliżu obozowiska zaznaczonego na mapie jako Złomowisko. Na miejscu trafimy na wielu przeciwników, których warto jest w pierwszej kolejności pokonać, aby ułatwić sobie dalsze poszukiwania.

Prostownicę znajdziemy w niewielkim dołku wypełnionym drewnianymi skrzyniami. Będziemy musieli zniszczyć pojemniki (uwaga: za niektórymi znajdują się wybuchowe beczki), aż nie natrafimy na poszukiwany przedmiot. Następnie wchodzimy z nim w interakcję, aby dodać go do ekwipunku.

Suszarkę do włosów znajdziemy w obszarze ogrodzonym siatką. Znajdujemy wyrwę w płocie, a następnie podnosimy urządzenie ze sterty śmieci. Należy pamiętać, że najpierw będziemy musieli pozbyć się dwóch robotów, które patrolują okolicę. Bez tego nie będziemy w stanie zdobyć poszukiwanego przedmiotu.

Na koniec zostają jeszcze nożyczki, po które będziemy musieli zejść do dołu znajdującego się na środku placu złomowiska. Znajdziemy je na metalowej płycie na ostrzach zgniatarki. Na szczęście maszyna nie uruchomi się, więc możemy je spokojnie podnieść i wrócić na górę za pomocą drabiny.

Po zebraniu wszystkich trzech przedmiotów wracamy do Kasima w Xionie. Dostaniemy nieco funduszy, które będziemy mogli wydać na jednorazową zmianę fryzury. Następnie możemy wrócić do salonu za każdym razem, kiedy najdzie nas ochota na odświeżenie wyglądu bohaterki. Trzeba jednak pamiętać, że zmiana stylizacji włosów będzie nas kosztować 30 sztuk Zaawansowanego materiału Polimerowego i 45 sztuk Materiału polimerowego.

Na tym misja zakończy się.

Następne: Stellar Blade - Plan oczyszczenia Ziemi

Spis treści: Stellar Blade - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Stellar Blade - Historia złomiarki

Zobacz także