Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Starfield - Tęsknota ponad miarę

Uczestnicz w pogrzebie sojusznika.

Zadanie Tęsknota ponad miarę w Starfield rozpocznie się, gdy powrócisz do Loży po ukończeniu misji W ich ślady. Będziesz uczestniczył w pogrzebie zmarłego kompana.

  • Miejsce: Nowa Atlantyda, Loża
  • Lokalizacja: układ Alfa Centauri, planeta Jemison
  • Typ: Główne
  • Zleceniodawca: Noel

Noel organizuje pogrzeb. Musisz odczekać pięć dni do tego wydarzenia. W międzyczasie eksploruj lub prześpij się, by od razu przejść do zadania - zamiast standardowego snu możesz teraz wybrać opcję oczekiwania do pogrzebu, gdy korzystasz z łóżka w swojej kwaterze w Loży, na piętrze.

Zadanie to jest w pełni pomijalne - jeśli będziesz w trakcie eksploracji kosmosu lub zapomnisz powrócić na czas, nic nie szkodzi. W trakcie ceremonii wygłoś kilka słów z mównicy.

Możesz również porozmawiać z członkami Loży, by poznać kilka ciekawych informacji związanych z fabułą, zaś udzielenie słów otuchy kompanom pomoże ci zyskać ich przychylność. Opuść budynek, gdy będziesz gotowy, a zadanie zostanie zakończone. Ukończenie zadania nagradzane jest 750 punktami doświadczenia, dlatego nie warto go pomijać.

Następnie: Starfield - Ostatnie mignięcia, Splątanie

Spis treści: Starfield - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Starfield - W ich ślady

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.

Komentarze