Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man Miles Morales - skrytki Undergroundu

Pojemniki z nagrodami.

Skrytki Undergroundu to kolejna kategoria znajdziek w Spider-Man Miles Morales, dzięki której zdobędziesz wartościowe zasoby, a także trofeum, jeśli zbierzesz je wszystkie.

Skrytki oznaczone są na mapie turkusową ikoną w kształcie pojemnika. Zaznacz jedną z nich, na mapie by doprowadziła cię do obszaru, gdzie ukryta jest skrytka.

Gdy będziesz blisko celu, wciśnij R3, a na ekranie gry pojawi się radar (1), który wskaże ci odległość oraz kierunek. Dzięki niemu szybciej trafisz do obszaru docelowego.

Kiedy już dotrzesz do takiego miejsca, musisz odnaleźć wejście do pomieszczenia, gdzie znajduje się skrzynia. Wciśnij R3, aby podświetlić interaktywne elementy. W zależności od lokalizacji musisz odnaleźć inny sposób, aby wejść do środka. Czasami będziesz musiał zniszczyć ścianę, czasami wyważyć drzwi, a czasami po prostu odnaleźć ukryte przejście do pomieszczenia. Skrytki umieszczone są także na dachach budynków lub we wnękach.

Następnie: Spider-Man Miles Morales - kryjówki Undergroundu, laboratoria Roxxon

Spis treści: Spider-Man Miles Morales - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Spider-Man Miles Morales - kapsuły czasu

O autorze

Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze