Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man Miles Morales - kryjówki Undergroundu, laboratoria Roxxon

Niszczenie wrogich baz.

Kryjówki Undergroundu i laboratoria Roxxon to dwie, podobne do siebie, aktywności w Spider-Man Miles Morales. Polegają one na przedostaniu się do wrogiej bazy i pokonaniu wszystkich przeciwników. Walki, choć intensywne, nie są tak długie jak w przypadku infiltrowania baz w podstawowej wersji gry i nie składają się z kilku fal, tylko z jednego, długiego etapu.

Laboratoria Roxon są oznaczone na mapie ikoną czerwonej maski, a kryjówki Undergroundu symbolem obróconej ósemki w kolorze czerwonym.

Różnica pomiędzy kryjówkami Undergroundu a laboratoriami Roxxon wynika przede wszystkim z rodzaju przeciwników, z którymi się zmierzysz.

Kiedy zlikwidujesz ostatniego nieprzyjaciela, musisz na zakończenie zadania wykonać jeszcze jedną czynność, zależną od lokacji, w której przebywasz. Może to być zniszczenie lub uruchomienie jakiegoś obiektu. Po tym wystarczy opuścić bazę, by zakończyć aktywność i otrzymać nagrodę.

Następnie: Spider-Man Miles Morales - aktywności w aplikacji MSMZS

Spis treści: Spider-Man Miles Morales - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Spider-Man Miles Morales - skrytki Undergroundu

O autorze

Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze