Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sons of the Forest - pałka elektryczna: jak zdobyć, gdzie znaleźć

Lokalizacja paraliżującej broni na baterie.

Na tej stronie poradnika dowiesz się, gdzie znaleźć pałkę elektryczną w Sons of the Forest. Jest to prosta broń, która paraliżuje wrogów, dzięki czemu otrzymasz mniej obrażeń w walce.

Pałka elektryczna, czy też paralizator, jest łatwa znalezienia, ale i nietrudno ją przeoczyć. Z miejsca katastrofy udaj się rzeką dwa wodospady niżej. Broń będzie wbita pomiędzy czaszki.

Klikając LPM wykonujesz podstawowy atak - jeśli chcesz użyć prądu, przytrzymaj chwilę przycisk. Paralizator skutecznie wykorzystasz do polowań, jeśli zakradniesz się choćby do sarny. Kanibali możesz porazić, później dobić kilkoma uderzeniami. Zwykłe machanie pałką nie jest zbyt efektywne: do walki bez wykorzystania prądu lepiej wykorzystać choćby siekierę.

Niektórzy wrogowie, jak choćby poszczególne mutanty, są mało podatni na porażenie i bardzo szybko się z niego otrząsają. Tubylcy posiadający pancerz lub grubą odzież, również są odporni na porażenie, jeśli nie trafisz w odsłonięte miejsce lub wcześniej nie zniszczysz ich odzienia.

Uwaga: pałka wykorzystuje te same baterie, które trafiają do latarki, warto więc posługiwać się nią oszczędnie. Na rękojeści znajdziesz wskaźnik naładowania akumulatorów. Broń zostaje automatycznie naładowana, jeśli posiadasz baterie.

Następnie: Sons of the Forest - latarka: jak zdobyć, gdzie znaleźć

Spis treści: Sons of the Forest - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Sons of the Forest - pożywienie: pozyskiwanie, przetwarzanie

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Sons of the Forest

PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.

Komentarze