Skip to main content

Sons of the Forest - drukarka 3D: gdzie znaleźć, jak używać

Ukryta w bunkrze drukarka żywiczna.

Drukarka 3D w Sons of the Forest to istotne narzędzie, pozwalające uzyskać przedmioty niedostępne w żaden inny sposób. Na tej stronie przeczytasz, gdzie ją znaleźć oraz jak jej używać.

Urządzenie znajduje się w ukrytym bunkrze (1) - wewnątrz budynku jest bezpiecznie i znajdziesz tu posłanie. Wskazuje na niego pulsujący punkt na nawigacji. Musisz kierować się z miejsca katastrofy w stronę plaży, wzdłuż rzeki. Przed wejściem do podziemi znajduje się wózek golfowy (2).

Aby drukować, skorzystaj z komputera obok. Wybierz schemat i potwierdź go, a drukowanie rozpocznie się. Jeśli w trakcie produkcji zabraknie żywicy, produkcja będzie kontynuowana, gdy ją uzupełnisz, przytrzymując E na drukarce. Tworzywo znajdziesz w pojemnikach w świecie, nie jest jednak zbyt powszechne, występuje czasem w obozach kanibali.

Najważniejsze przedmioty jakie możesz wyprodukować, to:

  • Piersiówka - pozwala przenosić zapas wody
  • Strzały - tanie i lepsze niż kamienne
  • Kotwiczki - gdy zdobędziesz wyrzutnię, będziesz mógł zaczepiać linę, aby przemieszczać się między różnymi wysokościami lub transportować drewno
  • Pancerz - jest drogi i wymaga dodatkowych elementów, by go ukończyć, ale też jest jednym z najwytrzymalszych

Ten bunkier możesz bez problemu wykorzystać jako alternatywną kryjówkę, żaden mutant tu nie wejdzie. W bocznym korytarzu znajduje się zamknięte przejście, wymagające użycia karty dostępu. Uważaj jedynie, jeśli zamierzasz rozpalić ognisko - zrób to z dala od zraszaczy, gdyż nie masz możliwości wyłączenia syreny alarmowej systemu przeciwpożarowego.

Następnie: Sons of the Forest - zdrowie i kondycja: odnawianie, regeneracja

Spis treści: Sons of the Forest - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Sons of the Forest - latarka: jak zdobyć, gdzie znaleźć

Zobacz także