Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Songs of Conquest - twierdza, osada: jak zwiększyć ilość miejsc do budowy

Tworzenie dodatkowych placów budowy.

W Songs of Conquest każda frakcja posiada kilkanaście budynków, które może wznieść w swoich osadach i twierdzach. Jednakże, miejsce pod zabudowę jest mocno ograniczone - jak je zwiększyć i stworzyć nowe pola pod budowy?

Każda osada czy twierdza posiada kilka placów budowy. By powiększyć tę ilość, kliknij na osadę (1) lub twierdzę, by otworzyć jej kartę ze szczegółowymi informacjami.

W niewielkim oknie znajdziesz przycisk służący do ulepszania (2). Jeśli tylko masz zasoby (3), możesz kliknąć na wspomniany przycisk by odblokować dodatkowe pola budowy (4), a także zyskać premię do złota (5) w każdej turze. Rozbudowa twierdzy czy osady jest natychmiastowa - nie musisz nawet oddawać tury.

Inwestuj w rozbudowę osad i twierdz gdy tylko masz wolne surowce. Koszt w złocie zwróci ci się już po kilku turach, potem rozbudowane miasto będzie na siebie dodatkowo zarabiać. Jako że koszt w drewnie i kamieniach jest dość spory, warto wybudować tartak i kamieniołom w jednej z osad i je ulepszyć - w ten sposób szybko zdobędziesz odpowiednią ilość surowców.

Następnie: Songs of Conquest - powiernik: jak rekrutować nowego bohatera

Spis treści: Songs of Conquest - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Songs of Conquest - budowa: jak wznosić budynki, plac budowy

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Songs of Conquest

PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze