Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Snake i Quiet infiltrują obóz w dżungli w materiale z Metal Gear Solid 5

Gra ukaże się w przyszłym roku.

Konami na japońskich targach TGS zaprezentowało nowe fragmenty rozgrywki z Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain. Ujawniono także, że gra zadebiutuje w przyszłym roku.

W pokazywanym fragmencie Snake przekradał się przez gęstą dżunglę, ze światłem słonecznym przedzierającym się przez korony drzew. Bohater wyeliminował jednego ze strażników za pomocą miny, drugiego pokonał z wykorzystaniem paralizatora wbudowanego w pięść.

Po przejściu przez most prowadzona postać postawiła już na karabin maszynowy, rozprawiając się z grupą wrogów. Następnie do akcji wkroczył strzelec wybory - Quiet - zabijając wrogów z bezpiecznego dystansu.

Poniżej znaleźć można zapis rozgrywki od serwisu IGN, prezentujący wydarzenia w nieco innej kolejności i rozpoczynający się od podróży helikopterem. Pod nim oficjalny trailer od Konami, z historią współpracy Quiet i Snake'a.

Co ciekawe, jak przetłumaczył jeden z graczy obecnych na prezentacji, w zależności od podejmowanych wyborów możemy wcale nie spotkać Quiet.

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain zmierza na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze