Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sieciowy tryb Be the Zombie za darmo dla wszystkich kupujących Dying Light

W ramach przeprosin za opóźnienie wersji pudełkowych w części krajów.

Firma Warner Bros. ogłosiła, że wszyscy posiadacze gry akcji Dying Light otrzymają za darmo tryb sieciowy Be the Zombie. Wcześniej ta opcja rozgrywki oferowana była tylko do zamówień przedpremierowych.

A tu dodamy jeszcze jedno DLC...

Oferta ma być zadośćuczynieniem za opóźnienie do 27 lutego pudełkowej premiery gry w części krajów. Warto dodać, że w Polsce obejdzie się bez żadnych zmian: wydania fizyczne zadebiutują 30 stycznia, a cyfrowe - trzy dni wcześniej.

Przesunięcie daty dotyczy pozostałych krajów w Europie, a także Azji, Australii i Środkowego Wschodu. Wydawca nie podał przyczyn takiej decyzji.

Dodatkowy prezent do zamówień pudełkowych to DLC Cuisine & Cargo oraz Ultimate Survival Bundle.

Tryb Be the Zombie pozwoli graczom wcielić się w zainfekowanych i polować na innych użytkowników, prowadzących standardowe, ludzkie postacie.

Akcja produkcji Techlandu osadzona jest w mieście Harran, które zostało opanowane przez zombie. Gracze wyruszą z kryjówek, by szukać cennych zasobów. Wrogowie nie będą stanowić dużego zagrożenia w dzień, za to w nocy staną się bardziej aktywni.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze