Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Shadow Warrior 3 przejdziemy 60 razy w 500 godzin. Twórcy żartują z Techlandu

Są chętni?

Wieści o nawet 500 godzinach rozgrywki potrzebnych do pełnego ukończenia Dying Light 2 odbiła się szerokim echem w świecie gier wideo. Teraz z liczby postanowili zażartować twórcy Shadow Warrior 3.

„Przejście Shadow Warrior 3 sześćdziesiąt razy zajmie pięćset godzin” - napisano na Twitterze. To daje średnią ponad 8 godzin na podejście, ale nie jest jasne, czy to autentyczne liczby, czy po prostu drobny prztyczek w nos Techlandu.

Techland tłumaczył się już wcześniej z ujawnionych danych, opisując 500 godzin jako potrzebne do zobaczenia wszystkich zakończeń i zajrzenia w każdy zakamarek przygotowanej mapy.

Teraz polska firma wydaje się pozostawać w dobrym humorze, odpowiadając twórcom Shadow Warrior 3 na Twitterze popularnym obrazkiem z małpką, która udaje, że nie wie, o co chodzi.

Rozgrywkę w Dying Light 2 rozpoczniemy 4 lutego, gdy gra ukaże się na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Shadow Warrior 3 nie ma jeszcze daty premiery, lecz gra powinna zadebiutować w obecnym roku.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze