Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 ukończymy nawet w 20 godzin - uspokaja Techland

Komentarz do reakcji graczy na wieść o 500-godzinnej zabawie.

W związku z burzliwą reakcją świata gier na wieść, że na pełne ukończenie Dying Light 2 należy przeznaczyć 500 godzin, Techland przypomniał, że główna linia fabularna jest znacznie krótsza, przeznaczona na ok. 20 godzin.

Już wcześniej deweloperzy uspokajali, że 500 godzin dotyczy „wymaksowania gry”, a więc nie tylko zbadania każdego zakątka świata, ale też ukończenia wszystkich zadań i ujrzenia wszystkich zakończeń. Teraz kwestię długości gry sprecyzowano raz jeszcze:

„Chcemy wyjaśnić naszą niedawną komunikację dotyczącą liczby godzin potrzebnych do ukończenia gry. Dying Light 2: Stay Human zaprojektowano dla graczy o różnych stylach gry i preferencjach, aby mogli eksplorować świat, tak jak chcą” - napisał Techland na Twitterze.

Komentarzowi towarzyszy nowa infografika, tym razem wspominająca także o 20 godzinach potrzebnych na ukończenie fabuły oraz 80 godzinach wymaganych do zaliczenia wszystkich zadań głównych i pobocznych. Pod niesławną „pięćsetką” jest też szczegółowo wyjaśnione, że liczba dotyczy pełnego przejścia produkcji i wzięcia udziału we wszystkich atrakcjach przygotowanych przez deweloperów.

Dying Light 2 trafi do rąk graczy już 4 lutego.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły