Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Resident Evil 2 w FPP dzięki modyfikacji

Prawie jak Resident Evil 7.

Miłośnik odświeżonej wersji Resident Evil 2 postanowił stworzyć kolejną modyfikację do wydanej niedawno produkcji firmy Capcom. Mowa o narzędziu, które pozwoli zwiedzić Raccoon City z perspektywy pierwszej osoby.

Uwaga na spoilery.

Twórca modyfikacji opublikował efekty swojej pracy na kanale YouTube. Gracz w pierwszym materiale eliminuje kilka zombie na posterunku, przy użyciu pistoletu. Następnie po raz pierwszy spotyka Mr. X i ucieka przez mroczne korytarze komisariatu (dzięki, GamingBolt).

Drugie wideo prezentuje kolejną lokację, czyli laboratorium. Twórca modyfikacji przedstawia działanie kilku innych broni. Nie zabrakło również miejsca na bliskie spotkanie z zombie.

Warto przypomnieć, że Capcom przy okazji premiery Resident Evil 2 Remake, postanowił wrócić do kamery trzecioosobowej, umieszczonej za plecami bohatera. W ostatniej grze z cyklu, czyli wydanym w 2017 roku Resident Evil 7, gracz obserwował wydarzenia z perspektywy pierwszej osoby.

Odświeżone Resident Evil 2 mimo krótkiego czasu od premiery, doczekało się już kilku modyfikacji. Gracze m.in. nadali bohaterom gry dziwną mimikę i przywrócili klasyczną kamerę, znaną z pierwowzoru.

Zobacz: Resident Evil 2 - Poradnik, Solucja

Resident Evil 2 Remake zadebiutowało 25 stycznia. Produkcja firmy Capcom dostępna jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

O autorze

Mikołaj Ciesielski

Contributor

Komentarze