Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Redfall - czy wymagane jest połączenie z internetem

Czy w trybie singleplayer trzeba łączyć się z siecią.

Redfall tworzone jest przez zespół Arkane z myślą głównie o kooperacyjnej grze sieciowej, jednak gra zawiera pełną kampanię przeznaczoną dla pojedynczego gracza. W przypadku sieciowej kooperacji połączenie z internetem jest oczywiste, jednak jak wygląda to w przypadku trybu singleplayer?


Tak, Redfall wymaga stałego połączenia z internetem nawet w trybie dla jednego gracza. Twórcy podjęli decyzję o wymogu stałego połączenia z siecią, aby w przypadku, gdy nagle najdzie nas ochota na grę ze znajomymi, proces odbywał się płynnie i bez najmniejszych przeszkód. Dzięki temu łatwiej przeskoczymy pomiędzy grą w pojedynkę, a grą z innymi.

Może to jednak stanowić problem dla osób, które z różnych powodów nie dysponują stabilnym połączeniem z internetem. Jeżeli nie możemy podłączyć konsoli do sieci, to gra nie będzie możliwa. Przed zakupem warto upewnić się, że mamy stały i stabilny dostęp do internetu. Gra wymaga też posiadania lub założenia konta Bethesda.net.

Warto jednak zaznaczyć, że choć do rozgrywki w każdym z trybów wymagane jest połączenie z siecią, to do gry w pojedynkę nie trzeba kupować subskrypcji Xbox Gold ani Game Pass Ultimate. Wspomniane abonamenty wymagane są wyłącznie w przypadku gry w trybie wieloosobowym ze znajomymi lub obcymi graczami.


Następne: Redfall - Xbox One: czy będzie na starej generacji

Poprzednie: Redfall - czy jest w Game Pass

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze